Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

52 furtki do nieba

Maciej Okoński OP

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Znak
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788324049646
  • Format: 14x20,5 cm
  • Stron: 96
Nasza cena:

19,99 zł

15,99 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
52 furtki do nieba, czyli 52 dwa najpiękniejsze wezwania do Maryi.
20 tajemnic różańcowych.
7 skutecznych modlitw maryjnych, wśród nich Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły (ulubiona modlitwa papieża Franciszka) i Nowenna pompejańska.
W życiu bywają chwile, kiedy nie wiemy, jaką podjąć decyzję. Stajemy przed wyborami, których konsekwencji w żadnym razie nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Niezbędny jest wtedy ktoś, kto dobrze doradzi. Maryja musiała podejmować najtrudniejsze decyzje, takie, które zmieniały bieg historii zbawienia świata. Dlatego właśnie to Ona jest kimś, kto umie bezbłędnie radzić.
(fragment książki)
Urodziłem się w święto Zwiastowania Matki Bożej. Od początku życia byłem blisko Boga i blisko Maryi. To nie ja wybrałem Matkę Bożą, to ona za mną chodziła od urodzenia.
Maciej Okoński OP
Ojciec Maciej Okoński, dominikanin, duszpasterz, przeor klasztoru w Gdańsku, wprowadza nas w tajemnice modlitw maryjnych. Podpowiada, w jakich okolicznościach życiowych odmawiać kolejne części różańca. Przybliża postać Maryi. Inspiruje, motywuje, tłumaczy wezwania Litanii loretańskiej. Opowiada, na czym polega tajemnica Nowenny pompejańskiej - najskuteczniejszej z modlitw maryjnych, oraz Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.
Ta książka to modlitewnik, po który stale będziesz sięgać, aż w końcu zapragniesz mieć go zawsze ze sobą. Modlitewnik dostępny jest także jako e-book.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: twarda
Autor Maciej Okoński OP
ISBN 9788324049646
Liczba stron 96
Format okładki 14x20,5 cm
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.