Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba

Józef Witko OFM

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Esprit
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788363621407
  • Format: 13x20 cm
  • Stron: 232
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

25,02 zł

20,02 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

„Nie opuszczę cię ani nie pozostawię” (Hbr 13, 5)


Człowiek rodzi się, wychowuje, wzrasta, dojrzewa, a w końcu umiera w otoczeniu rodziny. Dzięki niej otrzymuje życie, ale też dziedziczy wartości duchowe i materialne. Więzy krwi w rodzinie są niepowtarzalne i mają wpływ na całe nasze życie. Niestety grzech pierworodny sprawił, że w te najgłębsze ludzkie i duchowe relacje wkradło się zło, które może zatruć to duchowe drzewo pokoleniowe, przenikając aż do jego korzeni. To w rodzinie zamiast miłości może pojawić się zawiść, zazdrość, pycha, przemoc, które będą trwać przekazywane następnym pokoleniom niczym duchowy spadek. Chrystus Pan, rodząc się z Maryi Dziewicy, „wszczepił się” w swój łańcuch pokoleń, a zbawienna ofiara Jego krwi, która przemawia mocniej niż krew Abla, przemieniła nie tylko Jego krewnych, ale całą ludzką rodzinę.

Książka ta jest zachętą, aby podążając śladem biblijnych postaci, ostatecznie zerwać ze złem, ale także uświadamia nam, że należy prosić Boga o wstawiennictwo za wszystkich naszych przodków. W ten sposób zbawienna łaska może dotknąć również ich, niosąc Boże błogosławieństwo wszystkim następnym pokoleniom.

W książce znajdziemy teksty modlitw o uzdrowienie międzypokoleniowe, jak również liczne świadectwa tych, którzy doświadczyli zbawiennych owoców takiej modlitwy.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Oprawa oprawa: twarda
Autor Józef Witko OFM
ISBN 9788363621407
Liczba stron 232
Format okładki 13x20 cm
Rok wydania 2014
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.