Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

KOLĘDAŁKA CD

praca zbiorowa

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Edycja Świętego Pawła
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 5907564021876
  • Format: 140x125
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:

29,95 zł

22,40 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

„Kolędałka” to płyta, która stworzy niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia w każdym domu. Niepowtarzalny, ponieważ oprócz tradycyjnych kolęd znalazły się na niej autorskie utwory znanych i lubianych muzyków, które stanowią ciekawą propozycję dla świątecznych spotkań.

Ten zabieg kompozycyjny nie narusza bożonarodzeniowej atmosfery, ale ją dopełnia, m.in. dzięki zachęcie do wspólnego śpiewania ze strony wykonawców, którzy sami od wielu lat spotykają się w okresie świątecznym i wspólnie, grając na instrumentach, śpiewają.

Do współpracy przy nagraniu płyty zaproszenie przyjęli znakomici polscy muzycy. Pomysłodawcą i producentem projektu jest Mirosław Kowalik (zespół Raz Dwa Trzy). Wśród muzyków usłyszymy m.in. grającego na akordeonie Wojciecha Szklarkowskiego (z Kabaretu Neonówka). Niespodzianką jest udział utalentowanych, kształcących się muzycznie mieszkańców oraz przyjaciół Gminy Stare Bogaczowice koło Wałbrzycha.

Wykonawcy: Mirosław Kowalik, Lidia Pospieszalska, Ernest Bryll, Darek „Maleo” Malejonek, Jerzy Trela, Zbigniew Wodecki, Jan Trebunia-Tutka, Janusz Yanina Iwański, Zuzanna Iwańska

Format zapisu: audio
Czas trwania: 56 min.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Autor praca zbiorowa
ISBN 5907564021876
Format okładki 140x125
Uwagi Oprawa: etui kartonowe
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.