Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Inne

Produkty 1 do 25 z 28 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. 365 Dni W Ogrodzie i Na Działce

  39,90 zł

  29,90 zł

  365 Dni W Ogrodzie i Na Działce

  Ogród wymaga intensywnych starań i doglądania przez cały rok – tylko wtedy jego uprawa da nam wiele satysfakcji Dowiedz się więcej »
 2. Niebo istnieje… naprawdę (książeczka + DVD)

  34,90 zł

  16,90 zł

  Niebo istnieje… naprawdę (książeczka + DVD)

  „Niebo istnieje... naprawdę” to film zrealizowany na motywach bestsellerowej powieści tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! Dowiedz się więcej »
 3. Wyblakłe Ikony

  19,90 zł

  15,92 zł

  Produkt niedostępny

  Wyblakłe Ikony

  Andrzej Madej OMI

  Prowadził intensywną służbę jako rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży, opublikował wiele książek - tomików wierszy i rozważań. Zaangażował się w dzieło ewangelizacji, m.in. podczas festiwali rockowych w Jarocinie, zainicjował również spotkanie Dowiedz się więcej »
 4. DLACZEGO WIARA W NAUKĘ NAS OGŁUPIA?
  24,90 zł

  DLACZEGO WIARA W NAUKĘ NAS OGŁUPIA?

  Reinhard Kreissl

  Wystarczy jeść więcej owoców, a od razu zmniejszy się ryzyko zachorowań. Lampka czerwonego wina chroni przed zawałem, a codzienny spacer na świeżym powietrzu wydłuża życie. Dzisiaj takie oczywistości i slogany przyobleka się w naukowe szaty Dowiedz się więcej »
 5. Co dolega twoim roślinom?
  21,00 zł

  Co dolega twoim roślinom?

  Steven Bradley

  Poradnik ukazujący najczęściej występujące problemy związane z uprawą roślin. Prezentuje najczęściej występujące choroby oraz szkodniki i podaje sposoby ich zwalczania. Poradnik przydatny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych Dowiedz się więcej »
 6. Uwięziona w Teheranie
  39,00 zł

  Uwięziona w Teheranie

  Marina Nemat

  Na kartach pełnej pasji i dramatyzmu książki Uwięziona w Teheranie jej autorka, Marina Nemat, z elegancją i wrażliwością opowiada przejmującą historię swojego życia Dowiedz się więcej »
 7. Egzorcyzmy Anneliese Michel
  32,90 zł

  Produkt niedostępny

  Egzorcyzmy Anneliese Michel

  Felicitas Goodman

  Historia jej opętania stała się scenariuszem filmu „Egzorcyzmy Emily Rose”, zainsprowanego prawdziwymi wydarzeniami.

  Książka „Egzorcyzmy Anneliese Michel", autorstwa Fel Dowiedz się więcej »

 8. Przywilej bycia kobietą
  24,90 zł

  Produkt niedostępny

  Przywilej bycia kobietą

  Alice von Hildebrand

  To książka poświęcona fenomenowi kobiecości od czasów biblijnych po współczesne. Przeprowadzając wszechstronną analizę kobiecości w kontekście historycznym i kulturowym... Dowiedz się więcej »
 9. Pan Bóg ma poczucie humoru
  21,90 zł

  Pan Bóg ma poczucie humoru

  Marie-Ange Pompignoli, Bernard Peyrous

  Matka Teresa mówiła: „Radość jest osią naszego życia religijnego. Człowiek wierzący, pełen radości, jest jak słońce dla swojej wspólnoty. Radość to również oznaka szlachetności. Bardzo często skrywa ona życie pełne poświęcenia. Ci, którzy posiedli dar radości, osiągną wyżyny doskonałości.” Dowiedz się więcej »
 10. Kompozycje kwiatowe wokół Wielkanocy
  79,00 zł

  Produkt niedostępny

  Kompozycje kwiatowe wokół Wielkanocy

  s. Albina Kłusek

  Siostra Albina Kłusek jest autorką albumu „Kompozycje kwiatowe w kościele”, który okazał się wielkim sukcesem wydawniczym. Dowiedz się więcej »
 11. Kapłan i kobieta
  17,80 zł

  Produkt niedostępny

  Kapłan i kobieta

  Anna Lis

  Życie konsekrowane budzi różnorakie emocje, a sprawa celibatu jak zwykle budzi szczególne zainteresowanie. Relacja kapłan - kobieta przybiera zaskakujące formy, od niedojrzałych reakcji, aż po przykłady świętych jak Franciszek i Klara. Kościół bez kobiet i kapłanów! – To absurd! Maryja uczy i kobietę, i mężczyznę, co to znaczy być kobietą. Kobieta nosi w sobie dar i tajemnicę. A daru i tajemnicy swoją posługą dotyka kapłan. Jaka zatem powinna być poprawna relacja kapłana z kobietą? Czy bezżeństwo kapłana jest separacją od świata kobiet, czy od konkretnej kobiety? Czy możliwa jest miłość między nimi? Co w sytuacji, kiedy pojawia się nienawiść? Niniejsza publikacja jest próbą odpowiedzi na te i tym podobne pytania. Dowiedz się więcej »
 12. Biblia Jerozolimska dla wszystkich
  69,00 zł

  Biblia Jerozolimska dla wszystkich

  Dominique Barrios-Auscher, Jean-Pierre Bagot, redaktor naukowy wydania polskiego ks. Waldemar Chrostowski

  Biblia odgrywa w naszej tradycji wielką rolę. Ozdobą wysiłków nad szeroką popularyzacją Słowa Bożego jest "Biblia Jerozolimska dla wszystkich". Jest to wybór tekstów biblijnych Dowiedz się więcej »
 13. Ecce Homo

  17,75 zł

  14,20 zł

  Ecce Homo

  Ks. Grzegorz Ryś

  Medytacje ks. Grzegorza Rysia nad obrazem ,,Ecce Homo", który znajduje się w Sanktuarium Ecce Homo Świętego Brata Alberta w Krakowie Dowiedz się więcej »
 14. Noc spowiednika
  22,50 zł

  Produkt niedostępny

  Noc spowiednika

  Ks. Tomasz Halik

  W epoce postoptymistycznej, wśród nadreńskich lasów powstała książka diagnozująca świat, którego echo dociera zza krat konfesjonału. Towarzysząc człowiekowi z perspektywy spowiednika Halik próbuje pokazać, że kryzys świata i religii może stać się szansą, wezwaniem do „wypłynięcia na głębię”. Dowiedz się więcej »
 15. Dar Kościoła

  26,25 zł

  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  Dar Kościoła

  Jacek Salij OP

  W czasach afer, skandali i zgorszeń mówienie o Kościele, że jest darem, z pewnością wymaga odwagi. Wymaga także głębokiego przekonania i argumentów, na których owo przekonanie można oprzeć. Wszystko to znajdziemy w książce o. Salija, łącznie z pytaniami o zło w Kościele. Dowiedz się więcej »
 16. Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  93,45 zł

  65,42 zł

  Produkt niedostępny

  Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  Jan Paweł II, Arturo Mari

  Szósty tom z „Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II”. Album przedstawia wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jana Pawła II – od 16 października 1983 do 16 października 1984. Dowiedz się więcej »
 17. Mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła
  35,00 zł

  Produkt niedostępny

  Mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła

  Murrow David

  Dlaczego mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła? * Nie mam czasu. * Nie umiem się odnaleźć w Kościele. * Jest nudno. * Nie lubię księdza. * Za często proszą o pieniądze. * Tam jest zbyt wiele hipokryzji. Dowiedz się więcej »
 18. Spustoszona Winnica

  35,00 zł

  24,50 zł

  Produkt niedostępny

  Spustoszona Winnica

  Dietrich von Hildebrand

  Ostatnie dzieło Dietricha von Hildebranda to jego intelektualny testament. Książka pisana z proroczym gniewem, żarem i bólem jest gwałtownym protestem przeciw postępowaniu niektórych teologów i hierarchów, którzy – zdaniem autora - niweczą nadprzyrodzony charakter nauki katolickiej. Dowiedz się więcej »
 19. Łaska postu
  6,50 zł

  Produkt niedostępny

  Łaska postu

  Dlaczego warto dzisiaj pościć? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadają: o. Slavko Barbarić OFM, o. Rajmund Guzik OCist. oraz dr Ewa Dąbrowska, znana w Polsce propagatorka zdrowego stylu odżywiania i oczyszczania organizmu przy pomocy diety warzywnej. Post może być lekarstwem dla duszy i ciała - warto spróbować Dowiedz się więcej »
 20. Nie wysyłaj CV. Czyli jak się dostać do dobrej firmy
  29,90 zł

  Nie wysyłaj CV. Czyli jak się dostać do dobrej firmy

  Jeffrey J. Fox

  Firmy zatrudniają pracowników, aby rozwiązać problemy lub zapobiec ich powstaniu, aby rozwijać się, zmniejszać koszty i poprawiać swoją sytuację finansową. Robią to dla własnej korzyści... Dowiedz się więcej »
 21. Maria Magdalena
  25,00 zł

  Produkt niedostępny

  Maria Magdalena

  Regis Burnet

  Maria Magdalena kusi od wieków. Na jej postać - w Ewangelii ledwie zarysowaną - każda epoka nakłada swoją maskę... Dowiedz się więcej »
 22. Gdzie jest twój Bóg? Historie nawróceń XX wieku
  21,00 zł

  Produkt niedostępny

  Gdzie jest twój Bóg? Historie nawróceń XX wieku

  Angelo Comastri

  Książka zawiera autentyczne historie głośnych nawróceń: Adolfa Retté, André Frossarda, Giovanniego Papini, Edyty Stein, Eugenia Zolli, Siergieja Kurdakowa, Pietra Cavallero... Dowiedz się więcej »
 23. Zagłada Ochoty
  15,00 zł

  Produkt niedostępny

  Zagłada Ochoty

  Lidia Ujazdowska

  Historia Ochoty wpisana jest w wojenne dzieje Warszawy lat 1939-1944 w sposób znaczący [..] Należy przywoływać, utrwalać i prezentować wiedzę o tych faktach , których świadkami byli najstarsi, jeszcze żyjący warszawiacy... Dowiedz się więcej »
 24. Zamieszkać w katedrze. Szkice o kulturze i literaturze
  18,00 zł

  Produkt niedostępny

  Zamieszkać w katedrze. Szkice o kulturze i literaturze

  Wojciech Wencel

  Książka eseistyczna najbardziej wyrazistego poety młodego pokolenia. Zbiór manifestów literackich, analiz kultury, interpretacji twórczości Eliota, Koehlera, Macheja, Podsiadły oraz kąśliwych polemik... Dowiedz się więcej »
 25. Z notatnika pielgrzyma
  16,00 zł

  Z notatnika pielgrzyma

  O. Jan Pach, paulin

  To książka powstała w wielkim pątniczym utrudzeniu, na trasie Pieszej Pielgrzymki Warszawskiej. Jej autorem jest o. dr Jan Pach, paulin, przewodnik grupy 10. niebieskiej, który w 1983 r. wędrował z notatnikiem i na żywo zapisywał wydarzenia oraz przeżycia pielgrzymkowe... Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 28 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący