Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

FILMY

Produkty 101 do 125 z 143 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Święty Franciszek. Kuglarz Boży (książka + DVD)
  29,99 zł

  Święty Franciszek. Kuglarz Boży (książka + DVD)

  “Franciszek, kuglarz boży” Rosselliniego to ekranizacja wybranych fragmentów„Kwiatków św. Franciszka”. Rozpoczyna się „Pieśnią słoneczną albo Pochwałą stworzenia” św. Franciszka, który wraz z braćmi wraca właśnie z Rzymu Dowiedz się więcej »
 2. Jezus (książka + DVD)
  29,99 zł

  Jezus (książka + DVD)

  Historia Jezusa opowiedziana w filmie rozpoczyna się niedługo przed śmiercią św. Józefa, wydarzenia z przeszłości i dzieciństwa Mesjasza poznajemy ze wspomnień Marii Dowiedz się więcej »
 3. ŚW. JÓZEFINA BAKHITA. Od niewoli do świętości (książka + DVD)
  29,99 zł

  Produkt niedostępny

  ŚW. JÓZEFINA BAKHITA. Od niewoli do świętości (książka + DVD)

  Kiedy miała siedem lat, porwali ją muzułmańscy handlarze niewolników. Traumatyczne przeżycia sprawiły, że zapomniała swoje imię. Nadano jej nowe, Bakhita, czyli Szczęściara. Została świętą Kościoła Katolickiego. Film Campotiego nie jest wiernym Dowiedz się więcej »
 4. Św. JÓZEF Z NAZARETU (książka + DVD)
  29,99 zł

  Produkt niedostępny

  Św. JÓZEF Z NAZARETU (książka + DVD)

  Józef z Nazaretu” jest częścią telewizyjnego cyklu Rafaele Mertesa „Przyjaciele Jezusa”. Jest filmem wyjątkowym, bo św. Józef do tej pory w filmach biblijnych pojawiał się wyłącznie na drugim planie. Dopiero w filmie Mertesa staje się centralną postacią Dowiedz się więcej »
 5. WSZYSCY PIJĄ. 5 MINUT TEORII DVD
  22,00 zł

  WSZYSCY PIJĄ. 5 MINUT TEORII DVD

  Tomasz Mucha

  Filmy edukacyjne z serii: Uwaga życie! adresowane są przede wszystkim do młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich. Pokazują problemy współczesnego świata, z którymi spotykamy się na co dzień Dowiedz się więcej »
 6. Apokalipsa św. Jana (ksiązka + DVD)
  29,99 zł

  Produkt niedostępny

  Apokalipsa św. Jana (ksiązka + DVD)

  „Apokalipsa świętego Jana” zamyka cyklu zrealizowanych w międzynarodowej koprodukcji telewizyjnych ekranizacji „Biblia". Jednocześnie film Mertesa to pierwszy w historii kina film, który zmierzył się bezpośrednio z tym tematem Dowiedz się więcej »
 7. Święta Klara i święty Franciszek (książka + DVD)
  29,99 zł

  Święta Klara i święty Franciszek (książka + DVD)

  „Klara i Franciszek” Fabrizio Costy to wspaniała,barwna i z rozmachem zrealizowana opowieść, która,w odróżnieniu od innych filmów o św. Franciszku, ma dwóch równorzędnych bohaterów. Reżyser równolegle rozwija opowieść o Klarze i Franciszku Dowiedz się więcej »
 8. FILMOWE GODZINY WYCHOWAWCZE CZ. 1 DVD
  29,90 zł

  FILMOWE GODZINY WYCHOWAWCZE CZ. 1 DVD

  Filmy edukacyjne z serii: O co chodzi? adresowane są głównie do uczniów szkół gimnazjalnych i średnich. Dotyczą problemów, z którymi młody człowiek styka się w codziennym życiu. Nie zawsze samodzielnie znajduje odpowiedź na nurtujące go pytania Dowiedz się więcej »
 9. JEREMIASZ. PROROK (książeczka + DVD)
  29,99 zł

  JEREMIASZ. PROROK (książeczka + DVD)

  W teologii widzi się w Jeremiaszu zapowiedź niewinnie cierpiącego Chrystusa, który przez swoją śmierć daje wierzącym w Niego nowe życie. Dla dzisiejszego człowieka, spragnionego akceptacji otoczenia, Jeremiasz nie jest postacią łatwą do naśladowania Dowiedz się więcej »
 10. SALOMON. MĄDRY KRÓL (książka + dvd)
  29,99 zł

  SALOMON. MĄDRY KRÓL (książka + dvd)

  Wielki człowiek? Do pewnego momentu na pewno. Jest jednak smutnym przykładem tego, co z człowiekiem może zrobić sukces. Kolejna część monumentalnego międzynarodowego cyklu telewizyjnych adaptacji Biblii Dowiedz się więcej »
 11. Św. Bernadeta z LOURDES (książka + DVD)

  29,99 zł

  20,99 zł

  Produkt niedostępny

  Św. Bernadeta z LOURDES (książka + DVD)

  Film Lodovico Gaspariniego, reżysera m.in. miniserialu „Don Bosco”(2004) oraz serialu „Don Mateo” (2009) rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. Obecnie i w czasie wydarzeń w Lourdes Dowiedz się więcej »
 12. GUADALUPE. CUDOWNY OBRAZ (książka + DVD)
  29,99 zł

  GUADALUPE. CUDOWNY OBRAZ (książka + DVD)

  Kameralny, zrealizowany skromnymi środkami film Santiago Parra to znakomite, pełne szczerości i prostoty dzieło zrealizowany w 475 rocznicę objawień w Guadalupe Dowiedz się więcej »
 13. MOJŻESZ. Jam jest Pan, twój Bóg. (książka + DVD)
  29,99 zł

  MOJŻESZ. Jam jest Pan, twój Bóg. (książka + DVD)

  Bóg w zbawianiu świata niekoniecznie posługuje się postaciami z brązu. Ważniejszym jest, by byli to ludzie otwarci na Boga. Historia Mojżesza jest tego wymownym przykładem Dowiedz się więcej »
 14. SAMSON I DALILA (książka + DVD)
  29,99 zł

  SAMSON I DALILA (książka + DVD)

  „Samson i Dalila” to kolejna część telewizyjnego cyklu „Biblia”. Autorem opowieści o losach obdarzonego niezwykłą siłą Samsona opisanych w Księdze Sędziów jest Nicolas Roeg (Nie oglądaj się teraz) i (Jądro ciemności), jeden z najwybitniejszych reżyserów Dowiedz się więcej »
 15. JAKUB. Drabina do nieba (książka + DVD)
  29,99 zł

  JAKUB. Drabina do nieba (książka + DVD)

  Zrealizowana w gwiazdorskiej obsadzie kolejna część monumentalnego telewizyjnego cyklu „Biblia”. Peter Hall wiernie przedstawia wydarzenia opisane w Księdze Rodzaju, począwszy od sporu o pierworództwo pomiędzy Jakubem i Ezawem Dowiedz się więcej »
 16. Abraham - Przymierze z Bogiem (książka + DVD)
  29,99 zł

  Abraham - Przymierze z Bogiem (książka + DVD)

  Abraham to ojciec wiary. Tak przynajmniej go nazywamy, stawiając za wzór innym. Św. Paweł uczynił go osią dywagacji na temat relacji wiary i uczynków w swoich listach. Dlatego wielu wydaje się postacią z brązu, nieskazitelną pod każdym względem Dowiedz się więcej »
 17. ŚWIETY OJCIEC PIO (książka + DVD)
  29,99 zł

  ŚWIETY OJCIEC PIO (książka + DVD)

  Niezwykła i wzruszająca opowieść o włoskim świętym, którego zna cały świat. Ojciec Pio, zwykły zakonnik mieszka całe życie w San Giovanni Rotondo. Tam zostaje naznaczony niezwykłymi darami Bożymi. Otrzymuje stygmaty, posiada dar bilokacji i zapachu Dowiedz się więcej »
 18. GENESIS Księga Rodzaju (książka + DVD)
  29,99 zł

  GENESIS Księga Rodzaju (książka + DVD)

  Ermanno Olmi w oryginalny sposób przedstawił na ekranie Księgę Rodzaju poczynając od Stworzenia, poprzez historię Adama i Ewy, Kaina i Abla, aż do potopu i Noego. Dzieje człowieka śledzimy poprzez ciąg obrazów wzbogaconymi opowieścią starego Dowiedz się więcej »
 19. Świętoszek (DVD)
  25,00 zł

  Produkt niedostępny

  Świętoszek (DVD)

  Zygmunt Hübner

  Arcydzieło komediopisarstwa, obnażające dewocję i zakłamanie (napisane w 1664 r.) ­– w Hübnerowskiej inscenizacji demaskujące nicość i głupotę współczesnych świętoszków Dowiedz się więcej »
 20. Sto minut wakacji (DVD)
  25,00 zł

  Produkt niedostępny

  Sto minut wakacji (DVD)

  Zbigniew Chmielewski

  Szalone, wakacyjne przygody matki i córki oraz ojca i syna, których los przypadkowo rzuca na bezludną wyspę, położoną w głębokim lesie. Była gwiazda filmowa i jej prześladowca - paparazzi - wyruszają na długo odkładane wakacje wraz ze swoimi Dowiedz się więcej »
 21. Rodzina Leśniewskich (DVD)
  30,00 zł

  Produkt niedostępny

  Rodzina Leśniewskich (DVD)

  Janusz Łęski

  Klasyka polskiego kina familijnego – humor, zabawne perypetie, ciepły i serdeczny klimat. W życiu sześcioosobowej rodziny następuje niespodziewany zwrot. Pochłonięta domowymi sprawami mama postanawia wrócić do przerwanych przed laty Dowiedz się więcej »
 22. Św. Paweł z Tarsu (książka + dvd)
  29,99 zł

  Produkt niedostępny

  Św. Paweł z Tarsu (książka + dvd)

  Dwuczęściowy miniserial stanowi przedostatnią część międzynarodowego cyklu telewizyjnego Biblia. Scenariusz został oparty na Dziejach Apostolskich i informacjach, które można znaleźć w listach św. Pawła, znalazły się tu także wątki fikcyjne. Na uwagę Dowiedz się więcej »
 23. PURPURA I CZERŃ DVD
  28,22 zł

  PURPURA I CZERŃ DVD

  Okupowany przez Niemców Rzym. W neutralnym Watykanie ojciec Hugh O'Flaherty (Gregory Peck) z odwagą i heroizmem kieruje tajną organizacją, ukrywającą ponad cztery tysiące alianckich zbiegów. Na jego życie czyha bezwzględny szef gestapo, porucznik Dowiedz się więcej »
 24. Św. Rita z Cascia (książka + dvd)

  29,99 zł

  20,99 zł

  Produkt niedostępny

  Św. Rita z Cascia (książka + dvd)

  Film jest opowieścią o losach niezwykłej XIV–wiecznej Świętej. Rita Lotti była wspaniałą żoną, matką i pobożną zakonnicą. Jako młoda dziewczyna wychodzi za mąż za rycerza- Paola. Niebawem urodzi bliźnięta. Początkowe szczęście nie trwa jednak długo Dowiedz się więcej »
 25. Jan Paweł I. Uśmiech Boga (książka + dvd)
  29,99 zł

  Jan Paweł I. Uśmiech Boga (książka + dvd)

  To pierwszy film fabularny poświęcony papieżowi Janowi Pawłowi I, który zmarł w 33 dniu swojego pontyfikatu. Miniserial został zrealizowany dla włoskiej telewizji publicznej RAI przez Giorgio Capiataniego Dowiedz się więcej »

Produkty 101 do 125 z 143 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący