Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Rekolekcje i konferencje

Produkty 51 do 75 z 92 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ustaw kierunek rosnący
 1. Intymne spotkanie z Jezusem. W trosce o Kościół – rekolekcje
  19,00 zł

  Intymne spotkanie z Jezusem. W trosce o Kościół – rekolekcje

  Józef Augustyn SJ

  Rekolekcje wygłoszone przez ojca Augustyna w jednym z seminariów w Polsce są skierowane do wychowawców seminaryjnych, kapłanów, alumnów i ich rodzin. Powinni ich posłuchać także wszyscy wierni, którym leży na sercu troska o duszpasterzy i którzy Dowiedz się więcej »
 2. CODZIENNY RACHUNEK SUMIENIA. Według metody św. Ignacego Loyoli CD MP3
  19,90 zł

  CODZIENNY RACHUNEK SUMIENIA. Według metody św. Ignacego Loyoli CD MP3

  Józef Augustyn SJ

  W prezentowanym skupieniu rekolekcyjnym Autor ukazuje istotę ignacjańskiego rachunku sumienia. Zwraca uwagę, że jest on przede wszystkim szkołą dojrzałości duchowej i moralnej oraz wyrazem codziennego, wewnętrznego zmagania o ludzkie Dowiedz się więcej »
 3. KIEROWNICTWO DUCHOWE W ĆWICZENIACH DUCHOWNYCH ŚW. IGNACEGO LOYOLI CD MP3
  19,90 zł

  KIEROWNICTWO DUCHOWE W ĆWICZENIACH DUCHOWNYCH ŚW. IGNACEGO LOYOLI CD MP3

  Praca zbiorowa

  XXXII Kurs Duchowości Ignacjańskiej poświęcony został refleksji nad kierownictwem duchowym w ujęciu św. Ignacego Loyoli: skąd czerpał inspiracje, jak praktykował je w swojej posłudze i przede wszystkim, co zaleca w książeczce Ćwiczeń duchownych Dowiedz się więcej »
 4. POKOCHAJ SIEBIE. 101 medytacji dla kobiet CD MP3
  19,90 zł

  POKOCHAJ SIEBIE. 101 medytacji dla kobiet CD MP3

  Virginia Ann Froehle RSM

  "Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego". Wiele kobiet zdaje sobie sprawę, że aż za dobrze przestrzegały pierwszej części przykazania, a za mało drugiej Dowiedz się więcej »
 5. Tożsamość Snajpera (książka + 2 CD)
  32,00 zł

  Tożsamość Snajpera (książka + 2 CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Mężczyzna skuteczny to taki, który ma w swoim życiu cel, osiąga go, a potem wyznacza następny i cieszy się swoim sukcesem. Żeby mieć cel musisz znać swoją tożsamość, musisz wiedzieć, kim jesteś Dowiedz się więcej »
 6. Wreszcie się sobie podobam (książka + 2 CD)

  32,00 zł

  22,40 zł

  Produkt niedostępny

  Wreszcie się sobie podobam (książka + 2 CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica - mówi Fabian Błaszkiewicz SJ. Kobieta, która nie podoba się sobie staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji Dowiedz się więcej »
 7. Jestem legendą - lekcje świętego Józefa "egipskiego" (książka + 2CD)
  34,00 zł

  Produkt niedostępny

  Jestem legendą - lekcje świętego Józefa "egipskiego" (książka + 2CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Nowe, rozszerzone wydanie bestselleru to książeczka + 2CD. Zawiera ćwiczenia, zdjęcia i cytaty oraz słowo od wydawcy i premierowe przeżycia - całość wydana w eleganckim stylu. Dowiedz się więcej »
 8. DAR WOLNOŚCI Codziennne wybory na ścieżce życia CD MP3
  19,90 zł

  DAR WOLNOŚCI Codziennne wybory na ścieżce życia CD MP3

  Virginia Ann Froehle RSM

  Czy paraliżuje Cię czasem lęk przed krytyką lub odtrąceniem? Czy męczą Cię obawy o to, co pomyślą o Tobie inni, o to, czy Twój wizerunek jest właściwy, czy mówisz to, co należy? Dowiedz się więcej »
 9. W POSZUKIWNANIU MIŁOŚCI MP3
  19,90 zł

  W POSZUKIWNANIU MIŁOŚCI MP3

  Robert Bujak SJ

  Myślą przewodnią proponowanych rozważań jest droga powołania Abrahama. Patrząc na życie Patriarchy, odkrywamy, że również my jesteśmy nieustannie zapraszani do podążania podobną ścieżką. Trzeba nam, jak Abrahamowi, zaryzykować i wyjść z naszego Dowiedz się więcej »
 10. MODLITWA KULT CZY RELACJA? MP3
  19,90 zł

  MODLITWA KULT CZY RELACJA? MP3

  Tadeusz Hajduk SJ

  Sesja skierowana jest do osób, które pragną się modlić i dla których modlitwa to nie tylko jedna z tak zwanych praktyk religijnych. Nagranie jest zapisem skupienia rekolekcyjnego poświęconego budowaniu osobistej, integralnej relacji z Bogiem właśnie Dowiedz się więcej »
 11. O UPORZĄDKOWANIU NASZYCH UCZUĆ. Według Ojca Pustyni Ewagriusza z Pontu. Skupienie rekolekcyjne CD MP3

  19,90 zł

  13,93 zł

  Produkt niedostępny

  O UPORZĄDKOWANIU NASZYCH UCZUĆ. Według Ojca Pustyni Ewagriusza z Pontu. Skupienie rekolekcyjne CD MP3

  Józef Augustyn SJ

  Odwołując się do rozważań Ewagriusza z Pontu "o ośmiu duchach zła" ojciec Józef Augustyn SJ proponuje nam skupienie rekolekcyjne o warunkach i metodach pracy nad światem naszych uczuć Dowiedz się więcej »
 12. Słońce Twojego sekretu CD
  32,00 zł

  Produkt niedostępny

  Słońce Twojego sekretu CD

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Słońce Twojego Sekretu. 7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Autor bestsellerowych audiobooków i książek zwraca się tylko do dorosłych kobiet w przekazie, który każdej z nich pomoże być wyjątkową Dowiedz się więcej »
 13. OTO JA POSYŁAM ANIOŁA PRZED TOBĄ CD MP3
  29,90 zł

  OTO JA POSYŁAM ANIOŁA PRZED TOBĄ CD MP3

  Augustyn Pelanowski OSPPE

  Konferencje i homilie wygłoszone podczas II Paulińskich Dni Młodych w Krakowie w dniach od 11-17 lipca 2011 roku. Oparta na Księdze Tobiasza historia uzdrowienia ludzkiej zdolności kochania, odnalezienia sensu i celu życia a także uzdrowienia relacji Dowiedz się więcej »
 14. WOLNOŚĆ I GRANICE MP3
  19,90 zł

  WOLNOŚĆ I GRANICE MP3

  Dorota Przygrodzka, Andrzej Niczypor SJ

  Wolność, która jest tematem prezentowanych konferencji, to w kontekście współczesnego dążenia do niczym nieograniczonej niezależności i swobody, zagadnienie niezmiernie istotne. Autorzy próbują odpowiedzieć na ważne w tym kontekście pytania Dowiedz się więcej »
 15. O PRZEBACZENIU W MAŁŻEŃSTWIE CD
  19,68 zł

  O PRZEBACZENIU W MAŁŻEŃSTWIE CD

  Mieczysław Guzewicz

  Małżeństwo jest sakramentem – prawda oczywista, choć ostatnio często pomijana. Wizja małżeństwa kreowana przez otaczający nas świat jest albo „lukrowaną” bajką z happy endem – „żyli długo i szczęśliwie”, albo jeśli nią nie jest, to lepiej się rozstać Dowiedz się więcej »
 16. KRYZYS SZANSĄ OD BOGA MP3
  19,90 zł

  KRYZYS SZANSĄ OD BOGA MP3

  Praca zbiorowa

  Płyta stanowi zapis rekolekcji radiowych będących uwspółcześnioną formą rekolekcji ignacjańskich, zwanych także rekolekcjami w życiu codziennym. Polegają one na wysłuchaniu wprowadzenia do modlitwy (od poniedziałku do piątku) oraz na odprawieniu Dowiedz się więcej »
 17. Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)
  32,00 zł

  Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Jeśli chcesz nauczyć kogoś poławiania pereł, to zacznij od nauki pływania zamiast rzucać go na głęboką wodę. Rewolucja w motywacji, przewrót w branży szkoleniowej – tym razem, w przeciwieństwie do popularnych programów inspiracyjnych, zaczynamy Dowiedz się więcej »
 18. Więzy miłości DVD
  19,50 zł

  Produkt niedostępny

  Więzy miłości DVD

  Josh McDowell

  W rozwoju moralnym dziecka nie tyle ma znaczenie posiadanie pełnej rodziny, ile więzi ją łączące. Jednak to przede wszystkim kontakt dziecka z ojcem wpływa na późniejsze wybory w życiu. Im gorszy jest ten kontakt, tym większe zagrożenie, iż zacznie ono Dowiedz się więcej »
 19. Czym jest miłość? DVD
  19,50 zł

  Produkt niedostępny

  Czym jest miłość? DVD

  Josh McDowell

  Kiedy przychodzi do zdefiniowania miłości, okazuje się, że nie jest to wcale łatwe zadanie. Josh McDowell w swoim wykładzie adresowanym do młodzieży dzieli się doświadczeniem w poszukiwaniu znaczenia tego słowa Dowiedz się więcej »
 20. Wszystko, co dojrzałe, pragnie umrzeć (płyta CD)

  27,00 zł

  21,60 zł

  Wszystko, co dojrzałe, pragnie umrzeć (płyta CD)

  Andrzej Hołowaty OP

  Zapis wygłoszonych na Jamnej w 2008 roku rekolekcji zmarłego nagle o. Andrzeja Hołowatego OP, który przez całe życie zafascynowany był nade wszystko Ewangelią. Mówił o Niej z takim entuzjazmem, że zaciekawiał, przyciągał, inspirował, niepokoił Dowiedz się więcej »
 21. Życie za Słowa. CD nagranie w formacie MP3
  10,00 zł

  Życie za Słowa. CD nagranie w formacie MP3

  Maciej Biskup OP

  Rekolekcje wygłoszone do studentów w warszawskim kościele Dominikanów. Kaznodzieja pyta, jak ufać sobie w czasach kryzysu obietnic? Jak zaufać komuś, gdy słowa często są już tylko zabawą? Odpowiedź odnajdujemy w Ewangelii, która zaprasza nas do Dowiedz się więcej »
 22. Przez śmiech do lepszego małżeństwa - 3x DVD
  86,10 zł

  Przez śmiech do lepszego małżeństwa - 3x DVD

  Mark Gungor

  Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa Dowiedz się więcej »
 23. CZY SPOTYKAM BOGA PRAWDZIWEGO? CD MP3
  19,90 zł

  CZY SPOTYKAM BOGA PRAWDZIWEGO? CD MP3

  Tadeusz Hajduk SJ

  Fundamentalne dla wiary jest to, jaki obraz Boga nosimy w sercu. Od tego zależy zarówno relacja do Niego, relacje międzyludzkie, przeżywanie własnej wartości spojrzenie na grzech, na Boże przykazania oraz na otaczający nas świat. Według obrazu Boga Dowiedz się więcej »
 24. Jestem legendą II. Ty jesteś zmianą CD
  29,00 zł

  Produkt niedostępny

  Jestem legendą II. Ty jesteś zmianą CD

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Audiobook "Jestem legendą II - Ty jesteś zmianą" mówi o tym, kim jesteś, o talentach i pasji. O poszukiwaniu sensu w życiu i sztuce przebaczania. Autor przytaczając fakty i inspirujące historie uczy pokonywania słabości na drodze do świadomego życia Dowiedz się więcej »
 25. INTYMNOŚĆ I WOLNOŚĆ W SPOTKANIU Z JEZUSEM CD
  22,00 zł

  Produkt niedostępny

  INTYMNOŚĆ I WOLNOŚĆ W SPOTKANIU Z JEZUSEM CD

  Józef Augustyn SJ

  Intymność i wolność w spotkaniu z Jezusem - to zapis na żywo rekolekcji, jakie Józef Augustyn wygłosił w klasztorze karmelitanek w Charkowie na Ukrainie w czerwcu 2011 roku Dowiedz się więcej »

Produkty 51 do 75 z 92 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ustaw kierunek rosnący