Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Słuchowiska

18 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Nie ma sytuacji bez wyjścia (książeczka + 2 CD)

  33,00 zł

  29,00 zł

  Nie ma sytuacji bez wyjścia (książeczka + 2 CD)

  ks. Marek Drzewiecki

  Ks. Marek Dziewiecki, doświadczony terapeuta, psycholog i duszpasterz – korzystając z ogromnego doświadczenia pracy z uzależnionymi ludźmi, zebrał 8 uniwersalnych warunków, które pomogą Tobie, lub Twoim bliskim wychodzić z najtrudniejszych sytuacji Dowiedz się więcej »
 2. Z procą na olbrzyma

  34,00 zł

  31,90 zł

  Z procą na olbrzyma

  o. Adam Szustak OP

  Posłuchaj historii Dawida. Poznaj wynikające z jego życia lekcje, które naprawdę działają, i tak jak on, pokonaj „swojego olbrzyma”! Dowiedz się więcej »
 3. Koronka do Bożego Miłosierdzia - SYMFONICZNIE

  29,90 zł

  9,90 zł

  Koronka do Bożego Miłosierdzia - SYMFONICZNIE

  Oddajemy w Państwa ręce dzieło niezwykłe: płytę CD zawierającą symfoniczne wykonanie Koronki do Bożego Miłosierdzia wraz z kieszonkową książeczką przybliżającą proces powstawania tego wyjątkowego przedsięwzięcia oraz opis odmawiania koronki Dowiedz się więcej »
 4. Dość Kato-lipy

  33,00 zł

  29,00 zł

  Dość Kato-lipy

  KS. JAN KACZKOWSKI

  Nie ma zgody na to, aby katolicyzm kojarzył się z lipą.” ks. Jan Kaczkowski "Dość kato-lipy! Ks. Jan Kaczkowski o Jezusie celebrycie" pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są katolikami, którzy są kojarzeni z dążeniem do doskonałości i profesjonalizmu oraz stanowczym niegodzeniem się na "lipę" w Kościele. Dowiedz się więcej »
 5. CZARNY HUMOR CZYLI O KOŚCIELE NA WESOŁO (książeczka + DVD VIDEO + 2CD)

  37,00 zł

  29,90 zł

  CZARNY HUMOR CZYLI O KOŚCIELE NA WESOŁO (książeczka + DVD VIDEO + 2CD)

  ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Bogusław Kowalski

  Ks. Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa i znany praski proboszcz, ks. Bogusław Kowalski w nagraniu DVD i CD pełnym anegdot, żartów i przezabawnych historii z życia kościoła, które dobitnie świadczą o tym, że poczucie humoru ma się zupełnie dobrze także wśród księży, za murami kościoła. Dowiedz się więcej »
 6. Rób to, co kochasz - książeczka + 2 CD
  33,00 zł

  Rób to, co kochasz - książeczka + 2 CD

  Arkadio

  Napisałem książkę o życiu pasją, która, jak sądziłem, przyda się przede wszystkim młodym ludziom spotykanym przeze mnie na koncertach i spotkaniach RTCK Dowiedz się więcej »
 7. Baśnie polskie. Bazyliszek (książka + CD)
  19,90 zł

  Baśnie polskie. Bazyliszek (książka + CD)

  Liljana Bardijewska, zilustrowała Ola Makowska

  Kto jeszcze nie zna historii o strasznym bazyliszku, musi koniecznie sięgnąć po tę książkę! To barwna opowieść z dreszczykiem, z której dzieci dowiadują się o legendarnym potworze jednym spojrzeniem zamieniającym każdego w kamień i o dzielnym kucharczyku, który swoją pomysłowością przechytrzył bestię Dowiedz się więcej »
 8. Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał? książeczka + 2 CD
  33,00 zł

  Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał? książeczka + 2 CD

  KS. MAREK DZIEWIECKI

  „Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by przez te kilka godzin nagrania Jezus Ciebie zaskoczył (...)" Dowiedz się więcej »
 9. Biblia dla Dzieci. Historia Mojżesza CD
  22,00 zł

  Biblia dla Dzieci. Historia Mojżesza CD

  Biblia dla Dzieci. Historia Mojżesza na CD to jedyna w swoim rodzaju adaptacja wydarzeń starotestamentowych. Fascynująca i pełna dramatyzmu historia Dowiedz się więcej »
 10. BIBLIA DLA DZIECI. Księga Rodzaju CD
  19,00 zł

  BIBLIA DLA DZIECI. Księga Rodzaju CD

  BIBLIA DLA DZIECI- Księga Rodzaju na CD przybliża barwną opowieść o stworzeniu świata i cztery historie biblijne o pierwszych ludziach, którymi opiekował się Pan Bóg Dowiedz się więcej »
 11. Przypowieści Biblijne dla dziecie CD
  22,00 zł

  Przypowieści Biblijne dla dziecie CD

  W Słuchowisku pt. "Przypowieści Biblijne" spotkasz Miłosiernego Samarytanina, ubogiego Łazarza, kupca szukającego pereł, Syna Marnotrawnego Dowiedz się więcej »
 12. Niebem moim jest czynić dobro na ziemi CD
  19,00 zł

  Niebem moim jest czynić dobro na ziemi CD

  ks. Teodor Suchoń

  Płyta jest zapisem opowieści o świętej Teresie od Dzieciątka Jezus, opowiedzianej przez ks. Teodora Suchonia, proboszcza sanktuarium św. Teresy w Rybniku Chwałowicach Dowiedz się więcej »
 13. POCHWAŁA BRZYDOTY
  19,50 zł

  POCHWAŁA BRZYDOTY

  Loredana Frescura

  Dedykuję tę opowieść tym, którzy stoją na rozdrożu i czasem widzą w lustrze kogoś obcego. Tym, którzy dostrzegają na swojej twarzy co najmniej pięć niedoskonałości, a na całym ciele co Dowiedz się więcej »
 14. SŁOŃCE DLA DUSZY
  19,90 zł

  Produkt niedostępny

  SŁOŃCE DLA DUSZY

  Norbert Lechleitner

  Najmniejsze światło zawsze rozjaśni nawet najgłębszą ciemność. Ciemność zaś nigdy nie może zgasić światła. Wszystkie te historie niczym promień słońca rozjaśnią nasz Dowiedz się więcej »
 15. KOŁYSANKI Z TĘCZOWYCH BARW
  18,00 zł

  KOŁYSANKI Z TĘCZOWYCH BARW

  Ewelina Lichman

  Kołysanki z tęczowych barw to kolejny projekt młodej ambitnej artystki - Eweliny Lichman. Z pomocą skrzypiec i wiolonczeli oraz bogatej wyobraźni maluje bajkowy Dowiedz się więcej »
 16. Miłosierdzie Boże
  15,00 zł

  Produkt niedostępny

  Miłosierdzie Boże

  Anna Dymna , Paweł Piotrowski

  Modlitwy, pieśni oraz fragmenty "Dzienniczka Siostry Faustyny" czytane przez Annę Dymną do muzyki Pawła Piotrowskiego Dowiedz się więcej »
 17. Dobranocki dla Stasia
  22,50 zł

  Produkt niedostępny

  Dobranocki dla Stasia

  Marzenna Pieszak

  Każde z opowiadań porusza ważne dla dzieci kwestie: rywalizacji w szkole, braku akceptacji, pomocy innym, kłamstwa, itp. W rolę mamy wcieliła się Anna Branny. Dowiedz się więcej »
 18. Kazanie na Górze - Synteza
  57,00 zł

  Produkt niedostępny

  Kazanie na Górze - Synteza

  Ks. Józef Augustyn SJ

  Rozważania rekolekcyjne oparte na Ćwiczeniach duchowych św. Ignacego Loyoli Jest to nowe wydanie fonograficzne "Kazania na górze", które zastepuje wcześniejsze nagranie na żywo. Dowiedz się więcej »

18 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący