Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Pakiet DLA NIEGO (Przenosić góry, Potęga relacji z Bogiem, film Fireproof)

Sten Nilsson, John Eldredge

Oceń jako pierwszy

  • Rok wydania: 2015, 2016
  • ISBN: 9788374827812, 9788394014872, 9788375699104
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

94,70 zł

54,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    Zapytaj (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

 

Pakiet DLA NIEGO zawierający 2 książki oraz 1 film DVD:

PRZENOSIĆ GÓRY. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy

http://gloria24.pl/przenosic-gory-modlitwa-pelna-pasji-wiary-i-mocy

Każdy wierzący staje w jakimś momencie życia przed niepokojącym pytaniem: dlaczego jedne modlitwy działają, a inne nie? Skoro Bóg jest miłosierny i wszechmocny, powinniśmy poprosić go o pomoc i w spokoju czekać na upragniony skutek. Co jednak, gdy ów skutek nie nadchodzi? Czy robimy coś źle? Może Bóg już nas nie słucha? Czyżby słuchał tylko wybranych? W tej sytuacji łatwo o zwątpienie i rezygnację z modlitwy.  

A przecież Bóg chce relacji z każdym z nas. Prawdziwej, opartej na miłości i zaufaniu relacji – nie wydawania poleceń. Pan jest absolutnie zachwycony naszymi próbami modlitwy - wzywa nas też jednak, abyśmy zmierzali ku dojrzałości, co wiąże się również z zanoszeniem bardziej dojrzałych modlitw.  

Oparta na osobistym doświadczeniu i wnikliwej interpretacji Pisma Świętego książka Johna Eldredge’a  to znakomity przewodnik w drodze do dojrzałej modlitwy. Autor przypomina, że modlitwa to coś więcej niż lista życzeń – to głęboka zażyłość z Bogiem. Przekonuje, że dzięki naszej modlitwie świat może się zmienić i że wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, by zobaczyć potęgę Bożego działania.  

Przenosić góry to inspirująca, pełna praktycznych wskazówek pomoc dla chrześcijanina, który pragnie modlić się jak autentyczny uczeń Jezusa. Dzięki niej dowie się, jak doświadczyć pełni i mocy różnych rodzajów modlitwy, między innymi o uzdrowienie, interwencyjnej, konsekracyjnej czy obronnej lub poczuć intymną bliskość dzięki modlitwie Pismem Świętym, modlitwie serca i słuchania.  

„Do czasu, aż nauczymy się modlić, nawet nie mamy pojęcia, jak ogromne zmiany są możliwe. Może my także będziemy kłaść kres suszom i pożarom.”
[fragment książki]  

John Eldredge – amerykański pisarz chrześcijański, doradca i wykładowca, autor wielu bestselerowych książek, między innymi Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy.

Potęga relacji z Bogiem - Przymierze Krwi

http://gloria24.pl/potega-relacji-z-bogiem-przymierze-krwi

Sten Nilsson ma Ci do opowiedzenia historię, która odmieni Twoje życie – historię o Tobie i Bogu, która zaczęła się na długo przed Twoim narodzeniem. Bez jej znajomości nie wiesz, kim tak naprawdę jesteś, do czego masz prawo i co posiadasz.


Bóg zawarł z Tobą przymierze, umowę, na mocy której:

 stał się Twoim poręczycielem, 

 pozwolił Ci używać wszystkiego, co posiada, 

 obiecał Ci zawsze błogosławić, 

 zobowiązał się do bycia Twym obrońcą, 

 ... masz już wszystko!!!

A skoro masz już to wszystko, to sięgnij po to i zacznij tym żyć!


Ta książka odsłoni Ci PRAWDY, których potrzebujesz, by zacząć doświadczać mocy Boga w swoim życiu.

Dowiesz się z niej:

dlaczego szczęście należy Ci się i nie musisz o nie prosić, 

jak osiągnąć je na drodze przymierza, 

w jaki sposób Bóg „płaci Twoje rachunki”, kiedy i na jakich warunkach obowiązuje „sztama” z Bogiem, 

co łączy Cię z Abrahamem i obietnicami, które złożył mu Pan.


W trakcie zajęć w szkole biblijnej w Uppsali, założonej przed laty przez Ulfa Ekmana, już po jednym z pierwszych wykładów poświęconych przymierzu krwi nie mogłem usiedzieć na miejscu: „Nasze rodziny i znajomi muszą o tym usłyszeć! Musimy o tym mówić w Polsce! Musimy wydać tę książkę!”. To była reakcja pełna entuzjazmu, bo głębsze zrozumienie przymierza czyni życie chrześcijańskie mocne, stabilne i niezwykle pociągające. Nadaje mu nowe ramy, dzięki którym lepiej funkcjonujemy, poznając Boga i swoją tożsamość w Nim. Ten temat w olśniewająco świeży i spójny sposób prezentuje biblijną wizję osobistej relacji Boga z człowiekiem i pozwala każdego dnia żyć ze świadomością nierozerwalnej więzi z Bogiem, jaką mamy przez wiarę w Jezusa Chrystusa.
Michał Nikodem, absolwentSzkoły Biblijnej LOBC w Uppsali; dziennikarz, tłumacz, od 1997 r. we Wspólnocie Modlitewno- Ewangelizacyjnej „Chefsiba” w Warszawie

Przeczytaj książkę i zrozum dlaczego „Bitwa należy do Pana” i jakim prawem możesz mówić „Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam”. Wiele obietnic i  błogosławieństw dotyczących m. in. zdrowia, finansów, relacji, pracy, nauki, cokolwiek wymienisz…one wszystkie będą Twoje!

 

FIREPROOF. Próba ogniowa (książeczka + film DVD)

http://gloria24.pl/fireproof-proba-ogniowa-dvd

"Niesamowity! pełen akcji, chwytający za serce!"

Twórcy filmu "Facing the Giants: Boska interwencja" przedstawiają nową porywającą opowieść o triumfie, honorze i przebaczeniu. 

Kirk Cameron ("Left Behind: Pozostawieni") wciela się w postać Caleba Holta, heroicznego kapitana brygady strażackiej, który ponad wszystko ceni sobie poświęcenie i służbę dla innych. Ale najważniejszy związek jego życia, jego własne małżeństwo, może wkrótce pójść z dymem. Ta porywająca opowieść przedstawia pragnienie jednego człowieka, aby zmienić swoje życie i swoje małżeństwo poprzez uzdrawiającą moc wiary i w pełni przyjąć podstawową zasadę strażaka: Nigdy nie porzucaj swojego partnera.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Sten Nilsson, John Eldredge
ISBN 9788374827812, 9788394014872, 9788375699104
Rok wydania 2015, 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.