Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

ROZEZNAWANIE DUCHÓW Św. Ignacy uczy, jak świadomie kroczyć przez życie

Timothy M. Gallagher OMV

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: WAM
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788327701862
  • Format: 136x210
  • Stron: 408
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

39,90 zł

29,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Odkryj serce chrześcijańskiego życia duchowego

Timothy M. Gallagher OMV omawia czternaście reguł rozeznawania duchów św. Ignacego Loyoli zawartych w "Ćwiczeniach duchowych". Autor nie tylko pomaga zrozumieć współczesnemu Czytelnikowi trudny, pochodzący z XVI wieku tekst św. Ignacego, lecz także ukazuje aktualność jego duchowych intuicji, które również dzisiaj mogą być odpowiedzią na potrzeby osób chcących prowadzić pogłębione życie duchowe.

Jak mówi we wstępie do książki Harvey D. Egan SJ, ogromną zaletą książki jest nie tylko badawcza wnikliwości autora i powoływanie się na liczne naukowe opracowania dotyczące poruszanych zagadnień, lecz także niezwykła klarowność i przejrzystość tekstu, który pokazuje, że niełatwe skądinąd zagadnienie rozeznawania duchów leży w sercu chrześcijańskiego życia duchowego. Dzięki lekturze Czytelnik może bowiem nauczyć się w swoim życiu duchowym pokornego i wytrwałego rozeznawania duchów: odróżniania dobrych duchów od złych, fałszywych poruszeń serca od tych prowadzących do Boga i pozwalających poznawać Jego wolę.

Książka jest adresowana do wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją świadomość działania Boga w ich codziennym życiu duchowym. Powinni ją przeczytać rekolekcjoniści, kierownicy duchowi, kapłani i osoby udzielające porad.

Timothy M. Gallagher OMV (frtimothygallagher.org) - rekolekcjonista, znawca duchowości ignacjańskiej, wykładowca. Tytuł doktora otrzymał na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Jest autorem kilku bestsellerów, między innymi "Modlitwy rachunku sumienia", "Rozeznawania woli Bożej" oraz "Medytacji i kontemplacji".

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Timothy M. Gallagher OMV
ISBN 9788327701862
Liczba stron 408
Format okładki 136x210
Uwagi tłumacz: Marek Chojnacki
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.