Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Twarde babki - 3xDVD

Mark Gungor

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Vocatio Oficyna Wydawnicza
  • Rok wydania: 2014
Nasza cena:
86,10 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

 

Tematem konferencji Twarde babki jest kobieta, która zna swoją wartość, wie, w co wierzy i nie pęka przed niczym ani przed nikim, za wyjątkiem Boga. Nie boi się ani chamskich facetów, ani demonów z piekła rodem, ani nikogo innego.


Podczas tej konferencji kobiety uczą się widzieć w sobie siłę, wartość i godność. Uczą się pewności siebie w mocnym stawaniu za tym, co jest dobre i prawe w ich małżeństwach i rodzinach. Pozostają przy tym kobietami pełnymi szacunku dla innych.

Te rewolucyjne prawdy są wyzwaniem i przekonują do siebie bez zbędnego moralizowania. Wychodzą one naprzeciw niszczącym przesłaniom, które docierają do nas zarówno ze środowisk świeckich, jak i religijnych, siejąc spustoszenie w kobiecej kulturze.   


Tym razem mówcami obok Marka Gungora są niesamowite kobiety. Kobiety z różnymi doświadczeniami życiowymi, jak na przykład narkomanka prostytuująca się w Las Vegas, sławna aktorka z Hollywood czy żona pastora. Są wśród nich osoby w różnym stanie cywilnym oraz na różnym etapie duchowego życia i po najróżniejszych życiowych przejściach. To, o czym mówią, jest prawdziwym natchnieniem i wyzwaniem dla wszystkich kobiet. Dzielą się one swymi doświadczeniami życiowymi i odkrytymi przez siebie prawdami, które każdej kobiecie pomogą stać się silną, pewną siebie i zasługującą na pełny szacunek, TWARDĄ BABKĄ, a więc taką, jaką Bóg chce, aby była.

Przyszedł czas na to, aby kobiety niezależnie od swego wieku i doświadczenia życiowego mogły odkryć w sobie to, co jest dla nich esencją Bożego słowa. Czas, aby stały się twardymi babkami.

Czas trwania:

DVD 1 - wykład 1 - 00:22:00       

              wykład 2 – 00:55:00

              wykład 3 - 00:50:00

DVD 2 - wykład 1 – 00:38:00

              wykład 2 – 00:36:00

              wykład 3 - 00:52:00

 

DVD 3 - wykład 1 – 00:45:00

              wykład 2 – 00:45:00

              wykład 3 - 00:52:00

Zestaw 3 DVD

DVD Kolor
Czas nagrania: 6 h:41 m
Napisy w języku polskim

Informacje dodatkowe
Format DVD
Rok wydania 2014
Autor Mark Gungor
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.