Księgarnia religijna Formacja.net

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Zacznij żyć z pasją - książka

Arkadiusz Zbozień "Arkadio"

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: RTCK
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788324053384
  • Format: 140x205
  • Stron: 224
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

34,90 zł

29,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Nigdy nie wiemy, gdzie i kiedy staniemy się świadkami walki o lepsze jutro. Tego nie da się wtłuc do głowy i zrobić na pokaz.
W szczególności bezdomni wyczuwają tę nieautentyczność. Jeśli po przeczytaniu tej książki po prostu uśmiechniesz się do drugiego człowieka, to ja będę spełniony. Wierzę, że radość przerodzi się w miłość i pozwoli zupełnie inaczej spojrzeć na życie.
Słyszałem o wielu tragediach spowodowanych efektem śnieżnej kuli. Najpierw delikatne kłamstwa, delikatne zdrady, aż w końcu totalna rozpacz człowieka, który nie uświadamiał sobie, że to wszystko może przybrać aż tak kolosalne rozmiary.
Codzienność jest trudna, ale życie jest piękne. Może dzisiaj ktoś dzięki Tobie zmieni swoje myślenie.
Nie skupiaj się na tym. Po prostu żyj. Bądź sobą. Żyj z Bogiem. Bądź z siebie zadowolony. Wtedy zaniesiesz światło innym ludziom.

 
35 krótkich historii, które mogą odmienić Twoje życie:
 
Opowieść pierwsza: o tym, jak zmarnowałem talent i zrezygnowałem z pasji, bo wolałem w tym czasie podpalać z kolegami skręty.
 
Opowieść druga: jak wykorzystywałem zaufanie brata, sprzedawałem jego rzeczy, żeby mieć pieniądze na kolejną działkę.
 
Opowieść trzecia: w niej poznacie moją żonę. Udowodnię Wam, że dziewczyna może dać wsparcie, które pomaga zmieniać życie.
 
Opowieść czwarta: zobaczycie, jak raniłem swoich najbliższych. Dopiero później zrozumiałem, jak ważna jest rodzina, nawet wtedy, kiedy wydaje się nas nie rozumieć.
 
Opowieść piąta, szósta i 29 kolejnych to historie, które sam przeżyłem, a które mogą odmienić Twoje życie. Przeczytaj je i nie popełniaj moich błędów. Zacznij żyć z pasją!

***

Gdy dorastałem, moje serce biło w rytmie hip-hopu. Rapuję i freestyluję od najmłodszych lat. Nagrałem siedem płyt i stworzyłem akcję „Rób to, co kochasz”, która inspiruje do życia pasją. W międzyczasie skończyłem dziennikarstw oraz etykę i coaching. Siłę do spełniania marzeń daje mi rodzina: żona i dwójka dzieci (liczę na więcej!). – Arkadiusz „Arkadio” Zbozień


Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Arkadiusz Zbozień "Arkadio"
ISBN 9788324053384
Liczba stron 224
Format okładki 140x205
Uwagi Wydawnictwo Znak, RTCK
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.